Новини
Світловодська

Світловодська міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості інформує

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. І досвід останніх років свідчить, що співпраця з юридичними та фізичними особами - підприємцями більш ефективна, якщо вона будується на основі врахування інтересів роботодавців, і перш за все – економічних. Саме тому актуальним напрямком в роботі служби зайнятості з роботодавцями Світловодська та Світловодського району, який покликаний стимулювати їх на створення нових робочих місць, є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

З початку 2018 року 22 безробітних осіб були працевлаштовані на новостворені робочі місця, з них 10 осіб  які потребують додаткових соціальних гарантій  та решта осіб працевлаштована на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Компенсації отримали суб’єкти малого підприємництва, які створили нові робочі місця для безробітних у пріоритетних видах економічної діяльності. Такі галузі, як: механічне оброблення металевих виробів, технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів, виробництво м'ясних продуктів, виробництво інших меблів, будівництво житлових і нежитлових будівель тощо.

Наприклад, підприємство ТОВ "Світ-ВК" за сприяння служби зайнятості працевлаштувало на новостворені робочі місця  3 особи, які успішно працюють на посаді "оператора заправних станцій". З початку року підприємство отримало компенсації на суму понад 15000,00грн.

Це суттєва економічна підтримка з боку служби зайнятості роботодавцю, яка на сьогодні складає 819,06 гривень страхового внеску з мінімальної заробітної плати за кожного працівника, якого працевлаштовано за направленням служби зайнятості на нове робоче місце. Погодьтеся, протягом року роботодавець зможе зекономити чималу суму.

Компенсація єдиного внеску – один із реально працюючих інструментів сприяння розвитку малого бізнесу і створення нових робочих місць.

Світловодська  міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості не зупиняється на досягнутому по працевлаштуванню  на нові робочі місця до роботодавців за умови компенсації єдиного соціального внеску, а це  отримання легальної роботи, заробітної плати та забезпеченню соціальних гарантій.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості       А.Саламашенко