Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №89 від 22 вересня 2020

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

              вісімдесят дев’ятої сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

 

22  вересня 2020 року                                                       сесійна зала

     10.00                                                                            адмінбудинку

 1.Депутатські запити.

2. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та цивільного захисту.

Доповідає:  Шаповал Володимир Вікторович – заступник міського голови з питань ЖКГ, архітектури та будівництва.

2.1. Про реорганізацію комунальних підприємств.

2.2. Про затвердження програми «Про придбання сміттєвоза у лізинг для покращення матеріально-технічної бази та забезпечення санітарної очистки м. Світловодськ на 2020 - 2025 роки».

Доповідає:  Похілов Володимир Олексійович  – в. о. начальника УЖКГ.

2.3. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 17 грудня 2019 року № 1845 «Про затвердження програми благоустрою м. Світловодська  на 2020-2021 роки».

2.4. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 29 червня 2016 року № 333 «Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Світловодськ  на 2016-2020 роки».

2.5. Про затвердження Програми фінансової підтримки СМКП «Комбінат комунальних послуг» на 2020 рік.

Доповідає:  Балюк Олена Вікторівна – перший заступник міського голови.

2.6. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.04.2016 року №182 «Про затвердження Комплексної програми м. Світловодська Кіровоградської області протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2016 – 2020 роки».

Доповідає:  Ахтирська  Крістіна Юріївна – в. о. начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

2.7. Про стан виконання «Програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська на 2019 рік».

2.8. Про затвердження Типового договору оренди нерухомого (індивідуально визначеного) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Світловодська.

Доповідає:  Клокар Надія Іванівна – начальник управління культури і туризму.

2.9. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка на 2021 рік».

3. Фінансові питання.

Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна –  начальник фінансового управління

3.1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 17 грудня 2019 року №1859 «Про бюджет міста Світловодськ на 2020 рік».

4. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – в. о.  начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України 72, м. Світловодськ, громадянам України

Брижатому Т.В. та Брижатій О.В. в зв’язку зі зміною цільового призначення.

4.2. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Гребенюк Н.П. для будівництва індивідуального гаражу.

4.3.Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Диченко В.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.4. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Сікораці Н.О. для будівництва індивідуального гаражу.

4.5. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Гребенюку С.Л. для будівництва індивідуального гаражу.

4.6. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Калініченку С.С. для будівництва індивідуального гаражу.

4.7. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Мітіровій Н.В. для будівництва індивідуального гаражу.

4.8. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Мовчану Г.С. для будівництва індивідуального гаражу.

4.9. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Мовчану Ю.С. для будівництва індивідуального гаражу.

4.10. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Мульченку М.І. для будівництва індивідуального гаражу.

4.11. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Шпачинському Д.О. для індивідуального садівництва.

4.12. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Андрійчуку О.В. для індивідуального садівництва.

4.13. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Квіташу В.В. для індивідуального садівництва.

4.14. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Островському А.В. для індивідуального садівництва.

4.15. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Андрійчуку В.М. для індивідуального садівництва.

4.16. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Андронюку А.Д. для індивідуального садівництва.

4.17. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Новак Л.М. для індивідуального садівництва.

4.18. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Рибалці В.І. для індивідуального садівництва.

4.19. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Шпачинській М.М. для індивідуального садівництва.

4.20. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Бережній М.А. для індивідуального садівництва.

4.21. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Дей О.Г. для індивідуального садівництва.

4.22. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Растєгаєву А.С. для індивідуального садівництва.

4.23. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Тягнію С.В. для індивідуального садівництва.

4.24. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Ємельянову В.В. для індивідуального садівництва.

4.25. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Климентьєву В.О. для індивідуального садівництва.

4.26. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Цапенко О.А. для індивідуального садівництва.

4.27. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Євенкову Д.А. для індивідуального садівництва.

4.28. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Іваненко Л.Г. для індивідуального садівництва.

4.29. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Андрійчук Л.В. для індивідуального садівництва.

4.30. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Гуршал О.В. для індивідуального садівництва.

4.31. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Климентьєвій Л.А. для індивідуального садівництва.

4.32. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Колодяжній О.В. для індивідуального садівництва.

4.33. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Пономаренку С.Б. для індивідуального садівництва.

4.34. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Філіпповському В.В. для індивідуального садівництва.

4.35. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Шипіцину О.В. для індивідуального садівництва.

4.36. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Арендаренко О.М. для індивідуального садівництва.

4.37. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Гончару В.Т. для індивідуального садівництва.

4.38. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Гончару М.С. для індивідуального садівництва.

4.39. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Коршенко Л.В. для індивідуального садівництва.

4.40. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Раві О.В. для індивідуального садівництва.

4.41. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Стороженко О.В. для індивідуального садівництва.

4.42. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Трєскіну В.Г. для індивідуального садівництва.

4.43. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Квіташ О.І. для індивідуального садівництва.

4.44. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Петрову М.В. для індивідуального садівництва.

4.45. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Плахотіній Л.М. для індивідуального садівництва.

4.46. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Рибалці З.Ф. для індивідуального садівництва.

4.47. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 94, м.Світловодськ, СП-ТОВ «Світловодськпобут».

4.48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою , громадянину України Марусу В.О..

4.49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за адресою: вул. Паркова, 2-б, м. Світловодськ, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення».

4.50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України  Ільченко С.В. для індивідуального садівництва.

4.51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Артеменку О.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: бульвар Дніпровський, 7-а, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул.Героїв України, 3-а, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Комарова, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Михайла Грушевського, 5-а, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Нахімова, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Січових Стрільців, 100в, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленего».

4.58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Чаплищанська, 20-а, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Трощак Т.І.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Філіну Д.О.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України        Зубкову А.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.62. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, за адресою: вул. Макаренка, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.63. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Миру, 129, ТОВ  «КОЛОС АВТО».

4.64. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Обсерваторна,1, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

4.65. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

4.66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Січових Стрільців, 186-Г, м.Світловодськ, ТОВ «Техно Девелопмент Систем».

4.67. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: на розі вулиць Героїв України – Ювілейна, ТОВ  «ФІТЕРІКС».

4.68. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Конька, 14, м. Світловодськ, громадянину України Цуркань І.Я..

4.69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Бабенку В.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Сич І.О. для будівництва індивідуального гаражу.

4.71. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, біля житлового будинку №57, м. Світловодськ, громадянину України Шандору М.К..

4.72. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Федорову О.Є. для будівництва індивідуального гаражу.

4.73. Про передачу у власність земельної ділянки громадянам України Хорунжі М.І., Скорінцову С.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Чернобай О.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Клименюку В.О.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.76. Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Цапенко О.А. для ведення особистого селянського господарства.

4.77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Філіній В.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Дементій Є.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Кириченку О.В.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Дубині О.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.

4.81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Регіональний центр розвитку послуг» Кіровоградської обласної ради для розміщення та експлуатації телекомунікаційної щогли за адресою: м.Світловодськ, на розі вулиць Дружби та Озерна.

5. Організаційні питання.

Доповідає:  Молчанова Наталія Григорівна – начальник ЦНАП.

5.1. Про внесення змін до рішення від 08.09.2015 № 1531 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради» (зі змінами).

Доповідає:  Котенко Ірина Петрівна – начальник УСЗН.

5.2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 08.09.2015 року № 1531 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради» (із змінами) в частині штатного розпису управління соціального захисту населення Світловодської міської ради .

Доповідає: Санжара Богдан Дмитрович – начальник юридичного відділу.

5.3. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 16 лютого 2017 р. № 693 «Про утворення виконавчого комітету Світловодської міської ради».

5.4. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 08.09.2015 р. № 1531 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради» (зі змінами).

5.5. Про встановлення чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування секретарю міської ради Сапянову Ю.О.

6. Різне.