Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №8 від 23 лютого 2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

восьмої сесії Світловодської міської ради

восьмого скликання

 23  лютого  2021 року            сесійна зала

     10.00                                              адмінбудинку

 

1.Депутатські запити.

2. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та соціального захисту населення.

Доповідає: Орлова Юлія Василівна – заступник міського голови з гуманітарних питань.

2.1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 22 грудня 2020 року №14 «Про затвердження комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення м. Світловодськ «Турбота» на 2021-2025 роки, що фінансується з бюджету Світловодської міської територіальної громади».

Доповідає:  Федоров Артем Сергійович – заступник міського голови з питань ЖКГ.

2.2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 24 грудня 2020 року №91 «Про затвердження програми благоустрою Світловодської міської територіальної громади на 2020-2021 роки».

2.3. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 20 жовтня 2020 року № 2284 «Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Світловодськ на 2021-2025 роки».

2.4. Про затвердження Програми створення та розвитку містобудівного кадастру Світловодської міської територіальної громади на 2021-2023 роки

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

2.5. Про внесення змін та доповнень до рішення Світловодської міської  ради від 14 грудня 2020 року № 90 “Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Світловодської міської  територіальної  громади на 2021 рік”.

3. Фінансові питання.

Доповідає:  Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління.

3.1. Про звіт про виконання бюджету міста Світловодськ за 2020 рік.

3.2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 24 грудня 2020 року № 92 «Про бюджет Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік» 

4. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.1. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, відведеної в оренду ТОВ «Світловодський завод залізобетонних виробів» для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту.

4.2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі в оренду земельної ділянки, за адресою: вул. Героїв України,108-д, м. Світловодськ громадянину України Сопрончуку Д.С.

4.3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Цапенко О.А. для ведення особистого селянського господарства.

4.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом безкоштовної передачі громадянці України Мартиненко В.С. для індивідуального садівництва.

4.5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом безкоштовної передачі громадянці України Мусієнко В.С. для будівництва індивідуального гаражу.

4.6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Максима Залізняка, 33-в, м. Світловодськ, ТОВ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПОЛІНОМ».

4.7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Коробовій В.М. для індивідуального садівництва.

4.8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Ревенко Р.Ф. для будівництва індивідуального гаражу.

4.9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Регеші І.Ю. для будівництва індивідуального гаражу.

4.10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Чекаленко Л.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Діброві А.В. для будівництва індивідуального гаражу.

4.12. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Волощуку О.М. для ведення особистого селянського господарства.

4.13. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Сабініну В.В. для ведення особистого селянського господарства.

4.14. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Сабініній А.В. для ведення особистого селянського господарства.

4.15. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Луговому О.В. для ведення особистого селянського господарства.

4.16. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Лісіну С.М. для ведення особистого селянського господарства.

4.17. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Мусієнку І.Ф. для ведення особистого селянського господарства.

4.18. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Дмітрієву І.В. для ведення особистого селянського господарства.

4.19. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Даєвій О.Д. для ведення особистого селянського господарства.

4.20. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кійку І.Д. для ведення особистого селянського господарства.

4.21. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кійку І.Д. для індивідуального садівництва.

4.22. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Даєвій О.Д. для індивідуального садівництва.

4.23. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Шамало О.В. для індивідуального садівництва.

4.24. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Рижову А.П. для будівництва індивідуального гаражу.

4.25. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Повзуну В.В. для будівництва індивідуального гаражу.

4.26.Про поновлення договору оренди земельної ділянки, за адресою: вул. Городоцька,2, м. Світловодськ, ПрАТ «К - АВТОТРАНС».

4.27. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Ювілейна, 1-а, м. Світловодськ, ПП «ЛИТ-ІНВЕСТ».

4.28. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

4.29. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Обсерваторна,1, м. Світловодськ, ОКВП «Дніпро-Кіровоград».  

4.30. Про відмову у передачі у власність земельної ділянки громадянці України Кіріченко А.Ю. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.31. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

 5. Організаційні питання.

Доповідає: Маліцький Андрій Іванович – міський голова.

5.1. Про затвердження керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради.

5.2. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 р. №89 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради».

Доповідає: Тетяниченко Віталій Анатолійович – секретар міської ради.

5.3. Про затвердження перспективного пану роботи міської ради на 2021 рік.

5.4. Про закріплення депутатів за округами.

5.5. Про затвердження Регламенту Світловодської міської ради восьмого скликання.

Доповідає: Кореняк Василь Клавдійович – перший заступник міського голови.

5.6. Про затвердження персонального складу Координаційної ради цільової програми “Громадський бюджет Світловодської міської територіальної громади на 2021-2025 роки”.

5.7. Про делегування повноважень керівника органу приватизації державного житлового фонду Федорову А.С.

5.8. Про створення комунального підприємства «Муніципальна варта» Світловодської міської ради Кіровоградської області та затвердження статуту.

Доповідає: Орлова Юлія Василівна – заступник міського голови з гуманітарних питань.

5.9. Про затвердження Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги незахищеним верствам населення Світловодської міської територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах» у новій редакції.

5.10. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 24 листопада 2016 року №565 «Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Світловодська».

5.11. Про затвердження Положення про управління культури і туризму Світловодської міської ради.

5.12. Про затвердження в новій редакції Положення про управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Доповідає: Федоров Артем Сергійович – заступник міського голови з питань ЖКГ.

5.13. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 29 червня 2010 року № 1651 «Про затвердження Правил благоустрою території міста Світловодськ».

5.14. Про затвердження містобудівної документації «Про внесення змін до генерального плану міста Світловодськ, Кіровоградської області» та «План зонування території міста Світловодська (Зонінг)».

5.15. Про створення комунального підприємства «Світловодськблагоустрій» Світловодської міської ради Кіровоградської області та затвердження статуту.

Доповідає:  Юшко Віталі Іванович, Русавська Анна Андріївна, Новак Юрій Петрович, Шумейко Роман Леонідович – депутати міської ради.

5.16. Про скасування рішення виконавчого комітету №398 від 16.05.2019 року «Про призначення управителів багатоквартирних будинків у м. Світловодськ».

6. Різне.