Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №7 від 20 січня 2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

сьомої сесії Світловодської міської ради

восьмого скликання 

20  січня  2021 року                                                           сесійна зала

     10.00                                                                            адмінбудинку

1. Депутатські запити.

2. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства.

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.

2.1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 20 жовтня 2020 року № 2284 «Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Світловодськ на 2021-2025 роки».

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

2.2 Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік та прогноз на 2022-2023 роки.

2.3. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на 2021-2024 роки.

2.4. Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021-2024 роки.

3. Фінансові питання.

4. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Сергеті О.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Осауленко К.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність земельної ділянки громадянам України Лукашиній Г.О. та Третьяк Д.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Щербині М.З. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради з метою експлуатації та обслуговування дошкільного навчального закладу (ясла-садок)№14 за адресою: вул. Правди,2, м. Світловодськ.

4.6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради з метою експлуатації та обслуговування дошкільного навчального закладу «Школа Монтессорі для дітей віком від 2 до 7 років»  за адресою: вул. Миколи Лисенка,3, м. Світловодськ.

4.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Цапенко О.А. для ведення особистого селянського господарства.

4.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Прокопенко Л.М.  для індивідуального садівництва.

4.9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України  Суворовій Л.М. для індивідуального садівництва.

4.10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Пархісенку Д.О. для будівництва індивідуального гаражу.

4.11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Співакову О.Г. для будівництва індивідуального гаражу.

4.12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Жуковій М.В. для будівництва індивідуального гаражу.

4.13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Шаповалу Г.Г. для будівництва індивідуального гаражу.

4.14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ворончуку В.П. для будівництва індивідуального гаражу.

4.15. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду споживчому кооперативу КРОПКРАФТ-ГРУПП для ведення садівництва.

4.16. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Заводська, 3-є, м. Світловодськ, громадянину України Свідзінському М.Л.

4.17. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Городоцька, 77-б, м. Світловодськ, громадянину України Запорожцеву С.В.

4.18. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Обсерваторна,1, м. Світловодськ, ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

4.19. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

4.20. Про передачу в постійне користування земельних ділянок за адресами: вул. Городоцька, 77 та вул. Городоцька, 93, м.Світловодськ, дочірньому підприємству «Завод залізобетонних виробів» товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпроенергобудпром».

4.21. Про передачу в постійне користування земельних ділянок за адресами: вул. Героїв Чорнобиля, 29 та вул. Героїв Чорнобиля, 32, м.Світловодськ, дочірньому підприємству «Завод залізобетонних виробів» товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпроенергобудпром».

4.22. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Музальовій Ю.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). 

4.23. Про передачу у власність земельних ділянок громадянці України Гульшиній О.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.

4.24. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради №2290 від 20.10.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Мартиненко О.В. для будівництва індивідуального гаражу»

 5. Організаційні питання.

Доповідає: Маліцький Андрій Іванович – міський голова.

5.1. Про перегляду тарифу ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.2. Про затвердження на посади старост.

5.3. Про затвердження керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради.

5.4. Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва.

Доповідає: Орлова Юлія Василівна – заступник міського голови з гуманітарних питань.

5.5. Про внесення змін до відомостей ЄДР про засновника та назви Миронівського дошкільного загальноосвітнього навчального закладу «Веселка» Миронівської сільської ради та затвердження статуту Миронівського дошкільного загальноосвітнього навчального закладу «Веселка» у новій редакції.

Доповідає: Молчанова Наталія Григорівна – начальник ЦНАП.

5.6. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг  апарату виконавчого комітету Світловодської  міської ради Кіровоградської області в новій редакції.

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

5.7. Про надання згоди на входження до складу засновників.

6. Різне.