Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №56 від 23 жовтня 2018

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

п’ятдесят шостої сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

23  жовтня  2018 року 10.00 

сесійна зала адмінбудинку

 1. Депутатські запити. 
 1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та цивільного захисту.

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.

 • Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 21 листопада 2017 року №1034 «Про затвердження програми благоустрою м. Світловодська на 2018-2019 роки».
 • Про затвердження комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення м. Світловодська на 2019-2020 роки.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

 • Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 05.09.2017 року №933 «Про програму енергоефективності міста Світловодська на 2017-2020 роки».
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 25.04.2017р. №792 «Про затвердження Програми «Безпечне місто Світловодськ» на 2017-2020 роки».
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2018 №1128 «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку міста на 2018 рік» в додаток №3.

Доповідає:  Плахотний Олександр Антонович – депутат Світловодської міської ради.

 • Про затвердження Програми фінансової підтримки СМКП «Комбінат комунальних послуг на 2018 рік».
 1. Фінансові питання. 

     Доповідає:  Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління

3.1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради).

       3.2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів виконавчому комітету Світловодської міської ради).

        3.3. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради).

         3.4.  Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради).

         3.5. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів фінансовому управлінню  Світловодської міської ради).

          3.6. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради)

           3.7. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради).

 1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства, освіти, медицини та соціального захисту. 

Доповідає:  Котенко Ірина Петрівна – начальник УСЗН.

 • Про затвердження Положення управління соціального захисту населення Світловодської міської ради.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

 • Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська за 2017 рік.
 • Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська.
 • Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території міста Світловодська на 2019 рік.
 • Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Світловодської міської ради на 2019 рік.
 • Про встановлення на території Світловодської міської ради ставок єдиного податку на 2019 рік.
 • Про встановлення транспортного податку на 2019 рік.
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 24.09.2013.р. №873 «Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок, які надаються у користування або у власність на земельних торгах».
 1. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Іняткіній Г.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельниї ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Сап’яновій Ю.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Чубчик Н.Т. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Чувашовій Г.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Гагаріна,20.
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Городоцька, 23.
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Обсерваторна, 8.
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Будченко Р.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Іванову С.В. для будівництва індивідуального гаражу.
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Несіній Л.С. для будівництва індивідуального гаражу.
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Російської Федерації Зайцевій Ю.О. для будівництва індивідуального гаражу.
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по пров. Залізничний, 8-а, м. Світловодськ гр. Бойченку Д.Д.
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Регіональний центр розвитку послуг» Кіровоградської обласної ради для розміщення та експлуатації телекомунікаційної щогли за адресою: м. Світловодськ, на розі вулиць Дружби та Озерна.
 • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Кузьменку В.М. для створення ферми по вирощуванню осетрових риб, за адресою: м. Світловодськ, на розі вулиць Дружби та Дмитра Яворницького.
 • Про передачу в постійне користування земельних ділянок по вул. Героїв Чорнобиля, 29 та вул. Героїв Чорнобиля, 32, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».
 • Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Обсерваторна, 1, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро - Кіровоград».
 • Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро - Кіровоград».
 • Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Вільна, 6, м. Світловодськ, релігійній організації «Кіровоградська місцева релігійна громада «Свідки Єгови».
 • Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України, 110, м. Світловодськ, ТОВ «Інтер Конті Сі».
 • Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 23-б, м. Світловодськ, ПП МТЗ «Молхімпродукт».
 • Про припинення права постійного користування земельними ділянками по вул. Городоцька, 93 та вул. Городоцька, 77, м. Світловодськ ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром».
 1. Організаційні питання. 

Доповідає:  Возний Олександр Олександрович – начальник загального відділу.

 • Про внесення змін до рішення міської ради від 25 жовтня 2011 року №350 «Про внесення змін до рішення від 24 квітня 2007 року №361 «Про надання офіційного статусу засобам масової інформації».

Доповідає: Шаповал Анатолій Олексійович – депутат міської ради.

 • Про повторне голосування за рішення міської ради «Про скасування рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №448 від 27.07.2018 «Про встановлення граничних тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі».
 1. Різне.