Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №55 від 25 вересня 2018

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

п’ятдесят п’ятої сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

25 вересня 2018 року сесійна зала

10.00 адмінбудинку

1. Депутатські запити.

2. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та цивільного захисту.

Доповідає: Соловей Руслан Миколайович – начальник відділу з питань НС та ЦЗН.

2.1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 24.11.2016 року №566 «Про затвердження міської програми цивільного захисту м. Світловодська Кіровоградської області на 2017-2020 роки».

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.

2.2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 21 листопада 2017 року №1034 «Про затвердження Програми благоустрою м. Світловодська на 2018-2019 роки».

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

2.3. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 05.09.2017 року №933 «Про програму енергоефективності міста Світловодська на 2017-2020 роки».

2.4. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.04.2017р. №792 «Про затвердження Програми «Безпечне місто Світловодськ» на 2017-2020 роки».

2.5. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2018 №1128 «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку міста на 2018 рік» в додаток №3.

3. Фінансові питання.

Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління

3.1. Про звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року.

3.2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (в частині міжбюджетних трансфертів).

3.3. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради).

3.4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.5. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів виконавчому комітету Світловодської міської ради).

3.6. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради).

4. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства, освіти, медицини та соціального захисту.

Доповідає: Котенко Ірина Петрівна – начальник УСЗН.

4.1. Про затвердження Положення управління соціального захисту населення Світловодської міської ради.

Доповідає: Шумейко Людмила Іванівна – головний лікар КЗ «ЦПМСД м. Світловодськ».

4.2. Про реорганізацію комунального закладу «Центр первинно медико-санітарної допомоги м. Світловодськ» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради».

Доповідає: Френкель Генадій Юрійович – начальник управління освіти.

4.3. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Світловодської міської ради.

Доповідає: Батяшов Сергій Олексійович – головний архітектор міста.

4.4. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 18.06.2013 р. №808 «Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у м. Світловодську, їх архітипу та схему прив’язки тимчасових споруд».

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.5. Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська за 2017 рік.

4.6. Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська.

4.7. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території міста Світловодська на 2019 рік.

4.8. Про встановлення ставок та пільг на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Світловодської міської ради на 2019 рік.

4.9. Про становлення на території Світловодської міської ради ставок єдиного податку на 2019 рік.

4.10. Про встановлення транспортного податку на 2019 рік.

5. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

5.1. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Січових Стрільців, м. Світловодськ, ГО «Світловодська спілка учасників антитерористичної операції» для будівництва індивідуальних гаражів.

5.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Артем’євій Л.І., Артем’єву М.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Онуфрієнко Л.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Бейгулу А.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Черняку Р.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Осадчому О.Я. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Орловській О.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Петіновій С.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Золотаревському М.Я., Золотаревському Ю.Я. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Сичову В.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Скалозубу Ю.В., земельної ділянки що перебуває в оренді для обслуговування викупленої будівлі, в зв’язку з внесенням змін до Державного земельного кадастру в частині присвоєння об’єкту нової поштової адреси.

5.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність земельної ділянки гр. Ільченку М.О. для будівництва індивідуального гаражу.

5.13. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) , за адресою: вул. Українська, 93, м. Світловодськ гаражному кооперативу «Хвиля» Світловодського району.

5.14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 38, м. Світловодськ ПрАТ «Світловодське автотранспортне підприємство 13507».

5.15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Гагаріна,20.

5.16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Городоцька, 23.

5.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Обсерваторна, 8.

5.18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Січових Стрільців, 7-Б, гр. Луцькій М.П.

5.19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Іванову С.В. для будівництва індивідуального гаражу.

5.20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Стеценку О.В. для будівництва індивідуального гаражу.

5.21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Климчуку С.О. для будівництва індивідуального гаражу.

5.22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Німцю В.Я. для будівництва індивідуального гаражу.

5.23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Чернову В.Г. для будівництва індивідуального гаражу.

5.24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Бойку І.В. для будівництва індивідуального гаражу.

5.25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Сич І.О. для будівництва індивідуального гаражу.

5.26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Гончар Н.І. для будівництва індивідуального гаражу.

5.27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Російської Федерації Черняку С.Г. для будівництва індивідуального гаражу.

5.28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Російської Федерації Власовій Т.А. для будівництва індивідуального гаражу.

5.29. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Бойко М.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.30. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Грузину С.Г. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.31. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Юрченко Г.С. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.32. Про передачу у власність земельної ділянки громадянам України Банніковій Я.К., Пашніній Л.Д., Пашніну С.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.33. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Стратулат Н.М. для будівництва індивідуального гаражу.

5.34. Про передачу в постійне користування земельних ділянок по вул. Героїв Чорнобиля, 29 та вул. Героїв Чорнобиля, 32, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.35. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Обсерваторна, 1, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро - Кіровоград».

5.36. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро - Кіровоград».

5.37. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Вільна, 6, м. Світловодськ, релігійній організації «Кіровоградська місцева релігійна громада «Свідки Єгови».

5.38. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Комарова, 109, м. Світловодськ, ТОВ ТВФ «Профі».

5.39. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України, 110, м. Світловодськ, ТОВ «Інтер Конті Сі».

5.40. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Горбачову В.В. по вул. Підгірній.

6. Організаційні питання.

Доповідає: Сапянов Юрій Олександрович – секретар міської ради.

6.1. Про скасування рішення міської ради від 26 квітня 2011 року №197 «Про використання символіки часів Великої Вітчизняної війни в дні державного свята – День перемоги, річниць визволення Радянської України та нашого міста від німецько - фашистських загарбників».

6.2. Про скасування рішення міської ради від 02 липня 2018 року №1303 «Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України, 23-б, м. Світловодськ, ПП МТЗ «Молхімпродукт».

6.3. Про скасування рішення міської ради від 02 липня 2018 року №1282 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі в постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для експлуатації та обслуговування навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 за адресою м. Світловодськ вул. Миру,47».

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.

6.4. Про внесення змін до рішення міської ради від 08.09.2015 року №1531 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради» в частині штатного розпису управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Доповідає: Стовба Сергій Васильович – депутат міської ради.

6.5. Про звернення депутатів Світловодської міської ради до депутатів Верховної Ради України, щодо подолання вето Президента України на Закон України №5495.

Доповідає: Молчанов Олександр Олександрович – депутат міської ради.

6.6. Про скасування рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №448 від 27.07.2018 «Про встановлення граничних тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі».

7. Різне.