Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №54 від 24 липня 2018

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

п’ятдесят четвертої сесії Світловодської міської ради сьомого скликання

24 липня 2018 року сесійна зала

10:00 адмінбудинку

1. Депутатські запити.

2. Фінансові питання.

Доповідає: Дика Антоніна Станіславівна – заступник начальника фінансового управління

2.1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (в частині міжбюджетних трансфертів).

2.2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради).

2.3. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради).

2.4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради).

2.5. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів фінансовому управлінню Світловодської міської ради).

2.6. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради).

2.7. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради).

2.8. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів виконавчому комітету Світловодської міської ради).

2.9. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства і соціального захисту.

Доповідає: Ода Олександр Юрійович, Пащенко Леонід Вікторович – депутати міської ради.

3.1. Про затвердження Програми забезпечення молоді, учасників АТО м. Світловодська житлом на 2018-2020 роки.

Доповідає: Балюк Олена Вікторівна – перший заступник міського голови.

3.2. Про запровадження надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду.

Доповідає: Дронова Ірина Віталіївна – заступник начальника УСЗН.

3.3. Про затвердження Положення управління соціального захисту населення Світловодської міської ради.

3.4. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 21 листопада 2017 року №1026 «Про затвердження програми соціального захисту населення міста Світловодська на 2018-2020 роки, що фінансується з міського бюджету».

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

3.5. Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська.

3.6. Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Світловодська на 2019 рік.

3.7. Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська за 2017 рік.

4. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Оскер Н.Д. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Серіку С.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Купрієнку В.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Шаповаленку А.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Малому С.М., Джизі Я.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Кравченко А.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Ананку Р.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 9-А, м. Світловодськ гр. Косих М.Ю.

4.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність земельної ділянки гр. Ільченку М.О. для будівництва індивідуального гаражу.

4.10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку що перебуває в оренді ФОП Марус Т.П. для обслуговування МАФ, з метою визначення кадастрового номеру.

4.11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, за адресою вул. Вадима Бойка, 11 м. Світловодськ ПАТ «Укртелеком».

4.12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Березовському Є.В. для будівництва індивідуального гаражу.

4.13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Удовіченку К.К. для будівництва індивідуального гаражу.

4.14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Осіпчук Л.Д. для будівництва індивідуального гаражу.

4.15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Мирошник А.Г. для будівництва індивідуального гаражу.

4.16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Сич І.О. для будівництва індивідуального гаражу.

4.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Російської Федерації Власовій Т.А. для будівництва індивідуального гаражу.

4.18. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Плахотніку А.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.19. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Захаровій О.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.20. Про передачу у власність земельної ділянки громадянам України Живіло Т.В., Шаповал Н.Г. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.21. Про передачу у власність земельної ділянки громадянам України Демченко В.В., Сергієнко О.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.22. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам України Ясінській Ю.О., Ясінському І.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення осг.

4.23. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам України Мішукову В.С., Шабатурі Н.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення осг.

4.24. Про передачу в постійне користування земельних ділянок по вул. Героїв Чорнобиля, 32, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

4.25. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 33-Д, м. Світловодськ ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКИЙ МАСЛОСИРЗАВОД».

4.26. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 33, м. Світловодськ ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКИЙ МАСЛОСИРЗАВОД».

4.27. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Віталія Кулікова, 11, м. Світловодськ гр. Сіденко Л.В.

4.28. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України, 42-а, м. Світловодськ, ФОП Самчишину І.А.

4.29. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Воронівській, 1, м. Світловодськ, ФОП Грузинській Л.С.

4.30. Про надання згоди ПрАТ «Світловодське АТП-13507» на передачу в суборенду частини земельної ділянки за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 38, м. Світловодськ.

4.31. Про розірвання договору оренди особистого строкового сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми №30 від 27.10.2010 р. за адресою вул. Приморська, біля житлового будинку №70, укладеного з ФОП Мельником С.І.

4.32. Про внесення змін у рішення Світловодської міської ради №1232 від 29.05.2018 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Бондарчуку А.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

4.33. Про внесення змін у рішення Світловодської міської ради №1236 від 29.05.2018 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Михайленко Т.Л. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

5. Організаційні питання.

Доповідає: Козярчук Валентин Валентинович – міський голова.

5.1. Про внесення змін до рішення міської ради від 16.02.2017 №693 «Про утворення виконавчого комітету Світловодської міської ради».

5.2. Про внесення змін до рішень Світловодської міської ради від 17.11.2015 №7 «Про затвердження складу постійних комісій та обрання голів комісій».

5.3. Про скасування рішення Світловодської міської ради №874 від 23.05.2017 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 08 вересня 2015 року №1531 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради».

5.4. Про присвоєння імені та зміну назви Світловодського міського Палацу культури.

5.5. Про звернення до Верховної Ради України.

6. Різне.