Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №5 від 22 грудня 2020

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

п’ятої сесії Світловодської міської ради

восьмого скликання 

22  грудня  2020 року                                                        сесійна зала

     10.00                                                                            адмінбудинку

 

1. Депутатські запити. 

2. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та соціального захисту населення. 

 Доповідає: Ахтирська Крістіна Юріївна – в.о. начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

2.1. Про внесення змін та доповнень до рішення Світловодської міської ради від 17 грудня 2019 року №1848 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська на 2020 рік» (із змінами).

Доповідає: Котенко Ірина Петрівна – начальник УСЗН.

2.2. Про затвердження міської комплексної програми соціальної підтримки сімей учасників АТО/ООС, сімей поранених, загиблих військовослужбовців та учасників АТО/ООС і вшанування пам’яті загиблих на 2021-2025 роки.

2.3. Про затвердження міської комплексної програми «Виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на професійній основі» на 2021-2025 роки.

2.4. Про затвердження міської програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення м. Світловодськ «Турбота» на 2021-2025 роки, що фінансується з міського бюджету.

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.

2.5. Про затвердження Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів м. Світловодськ на 2020-2024 роки.

2.6. Про затвердження комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення м. Світловодськ на 2021-2023 роки.

Доповідає: Молчанова Наталія Григорівна – начальник ЦНАП.

2.7. Про затвердження програми підтримки надання адміністративних послуг Світловодської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Доповідає: Соловей Руслан Миколайович – начальник відділу НС та ЦЗН.

2.8. Про затвердження Програми цивільного захисту Світловодської міської громади на 2021-2025 роки.

2.9. Про затвердження Програми охорони навколишнього природнього середовища Світловодської міської громади на 2021-2025 роки.

2.10. Про затвердження міської програми «Призовник -2021».

Доповідає: Френкель Генадій Юрійович – начальник управління освіти.

2.11. Про продовження міської програми «Шкільне харчування» на 2021-2025 роки.

 Доповідає: Орлова Юлія Василівна – заступник міського голови з гуманітарних питань.

2.12. Про перехід до комунального некомерційного місцевого ефірного ФМ радіомовлення в рамках проекту «Мовлення Громад» на базі редакції Світловодського міського радіомовлення Світловодської міської ради.

2.13. Про затвердження програмної концепції мовлення редакції Світловодського міського радіомовлення Світловодської міської ради на 2021 рік.

3. Фінансові питання.

4. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – в.о. начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Чеховському Т.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Дейкун Г.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Семенову Є.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Волкову О.Л. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельних ділянок за адресою: вул. Героїв України, 10, м. Світловодськ, ТОВ «ВСЕСВІТ».

4.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Челленяку О.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за адресою: вул. Чайковського, 4, громадянину України Плису О.Ю.

4.8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Приймі Є.С. для будівництва індивідуального гаражу.

4.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Романцову В.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Кулику Д.Ю. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Стояновському С.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Тощеву А.Л. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Салтиковій М.В. для будівництва індивідуального гаражу.

4.14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Юрченку С.С. для будівництва індивідуального гаражу.

4.15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Гуцаленку С.А. для будівництва індивідуального гаражу.

4.16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Нахімова, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Січових Стрільців, 186-Г, м. Світловодськ, ТОВ «ТЕХНО ДЕВЕЛОПМЕНТ СИСТЕМ».

4.18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ковбасу О.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Воронько В.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кочергіну С.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Цехместруку М.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Карпенко Н.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.

4.23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Гульшиній О.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.

4.24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Зубковій Я.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.

4.25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Цимбалій Н.О. для індивідуального садівництва.

4.26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Хавренко К.І. для індивідуального садівництва.

4.27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Малюхіну Я.О. для індивідуального садівництва.

4.28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за адресою: бульвар Дніпровський, 3, м. Світловодськ, ОСББ «ПРИМОРСЬКИЙ ФОНТАН».

4.29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кучмію О.В. для будівництва індивідуального гаражу.

4.30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Сич І.О. для будівництва індивідуального гаражу.

4.31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ліненку В.П. для будівництва індивідуального гаражу.

4.32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Беззубу І.І. для будівництва індивідуального гаражу.

4.33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Головачовій Т.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.34. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Бабенку В.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.35. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, за адресою: вул. Макаренка, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.36. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Городоцька, 2-г, м. Світловодськ, ФОП Смірновій О.Г.

4.37. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, біля житлового будинку №57, м. Світловодськ, громадянам України Оленковській Т.В. та Оленковському А.П.

4.38. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Заводська, 4б/1, м. Світловодськ, ТОВ «ХОРВАКС-ПРОПЕРТІ».

4.39. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Заводська, 4-к, м. Світловодськ, ТОВ «ХОРВАКС-ПРОПЕРТІ».

4.40. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Заводська, 4-а, м. Світловодськ, ТОВ «ХОРВАКС-ТЕХНОЛОГІЇ».

4.41. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Заводська, 4-в, м. Світловодськ, ТОВ «ХОРВАКС-ТЕХНОЛОГІЇ».

4.42. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Малюхіну Я.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.43. Про передачу у власність земельної ділянки громадянам України Скляревському А.О. та Скляревській О.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.44. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Обсерваторна, 1, м. Світловодськ, ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

4.45. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

4.46. Про припинення права суперфіцію земельної ділянки, за адресою: вул. Вадима Бойка, 2, м. Світловодськ, ТОВ «ВЕКТОР СТАНДАРТ».

4.47. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради №2164 від 25.08.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Мілашенку Г.О. для індивідуального садівництва».

5. Організаційні питання.

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – в.о. начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

5.1. Про затвердження плану діяльності Світловодської міської ради з підготовки та перегляду проектів регуляторних актів на 2021 рік.

Доповідає: Тетяниченко Віталій Анатолійович – секретар міської ради.

5.2. Про план роботи Світловодської міської ради на 2021 рік.

5.3. Про затвердження Положення про Погоджувальну раду Світловодської міської ради восьмого скликання.

5.4. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Світловодської міської ради.

6. Різне.