Новини
Світловодська

Міський голова Валентин Козярчук разом з заступником Іриною Щербиною відвезли гуманітарну допомогу для бійців у Станиці Луганській

Міський голова Валентин Козярчук разом з заступником Іриною Щербиною відвезли гуманітарну допомогу для бійців у Станиці Луганській.
Двадцятого липня Світловодський міський голова Валентин Козярчук, разом з заступником з гуманітарних питань Іриною Щербиною з волонтерською місією від’їздили на передову, аби доставити бійцям гуманітарну допомогу від громади міста Світловодська. 
Цього разу, Валентин Валентинович та Ірина Володимирівна відвідали Станицю Луганську в Луганській області, де наразі перебувають двоє військових і з міста Світловодська.
З речами першої допомоги, харчами та домашніми смаколиками міський голова Валентин Козярчук та заступник Ірина Щербина вже не вперше їдуть на передову. З почуттям патріотизму, поваги та вдячності вони відвідують українських бійців, які з нетерпінням чекають волонтерів. Для солдатів ці візити не просто зустріч. Кожного волонтера на передовій чекають з особливою теплотою та трепетом в душі. Не так важливі для них смаколики з рідних домівок, більше цінується тепле спілкування, позитивні розмови та новини з дому.
Кожна поїздка на передову, кожна зустріч з солдатами накладає свій унікальний відбиток, адже завдяки самовідданості цих героїчних хлопців та дівчат, чоловіків та жінок ми маємо сьогоднійшній мирний день. 
Ірина Щербина, разом з міським головою Валентином Козярчуком вже давно займаються волонтерською діяльністю. Взимку цього року Валентин Валентинович почав не тільки передавати гуманітарну допомогу на передову, але й систематично здійснювати поїздки з волонтерськими місіями. Вже вкотре, Валентин Козярчук у свій вихідний день, та за кермом власного авто, доставляє продукти харчування, домашні смаколики, речі першої необхідності, домашню консервацію, овочі, випічку та солодощі від небайдужих світловодців, яким небайдужа доля патріотичних захисників України.
Жителі нашого міста завжди відгукуються на подібні добровільні акції, адже таким чином, кожен має шанс висловити свою подяку та підтримку за мир у наших домівках, в той час, коли на передовій свистять ворожі кулі.
Поїздка була б неможливою без допомоги небайдужих світловодців: директора ТОВ «Світловодськмонтажсервіс» Ігора Безкостного, директора ТОВ «Світсир» Олега Медяника, працівників Світловодської ЦРЛ, Світловодського Міського Палацу Культури, Територіального центру, а також працівників виконавчого комітету Світловодської міської ради, служби у справах дітей, управління соцзахисту, управління молоді та спорту. Вагому допомогу надали: фермерське господарство «ВК і К» та депутат районної ради Валентин Козярчук, Благодійний фонд «Маркетопт», ТМ «Світловодська паляниця», ПП «Віктор і К», а також небайдужі прихожани релігійних конфесій міста Світловодська.

Юлія Абрамкіна