Міський голова
Розпорядження

№2 “Про скликання третьої сесії міської ради восьмого скликання”

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 5, ст. 14  Регламенту міської ради, 

1. Скликати третю сесію міської ради восьмого скликання та провести пленарне засідання 22 грудня  2020 року о 10:00 годині у сесійній залі адмінбудинку.

2. Винести на розгляд третьої сесії  міської ради наступні питання:

2.1. Фінансові питання.

2.2. Питання комунальної власності та місцевого господарства.

2.3. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

2.4. Організаційні питання.

3. Керівникам управлінь, завідувачам відділів до 03.12.2020 року підготувати до розгляду та подати до апарату міської ради проекти рішень з питань, що виносяться на розгляд 3-ї сесії міської ради.

4. Відповідальність за зміст, правильну підготовку та оформлення проектів рішень міської ради покладається на керівників структурних підрозділів міськвиконкому.

5. Відповідальність за зміст документів, які візуються кількома особами, несуть однаковою мірою всі ці особи.

6. Апарату міської ради організувати з 12.2020р. по 18.12.2020р. проведення засідань постійних комісій міської ради щодо обговорення проектів рішень з питань, що виносяться на розгляд 3-ї сесії міської ради.

7. Апарату міської ради організувати вчасне повідомлення депутатів Світловодської міської ради про час і дату пленарного засідання та засідань постійних комісій.

8. Заступникам міського голови, керівникам управлінь, завідувачам відділів виконавчих органів ради взяти участь у пленарному засіданні сесії міської ради.

9. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова А.Маліцький