ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка» на 2021 рік

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради

З метою здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю, підвищення ефективної роботи підприємств комунальної власності територіальної громади міста, розглянувши проект фінансового плану, наданого листом комунального підприємства «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка» від 10.08.2020 вих. № 28, на виконання ст. 75, ст. 77 Господарського кодексу України, керуючись п. «б» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.04.2019р. № 277 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Світловодської міської ради Кіровоградської області», відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 205 від 02.03.2015 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка» на 2021 рік, згідно з додатком до даного рішення.
2. Комунальному підприємству «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка»:
2.1. Забезпечити виконання показників, передбачених фінансовим планом;
2.2. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства з питань оплати праці, та недопущення заборгованості з її виплати;
2.3.Вчасно вживати заходи щодо погашення кредиторської та дебіторської заборгованості;
2.4. Постійно вживати заходи щодо оптимізації витрат підприємства;
2.5. Здійснювати аналіз показників фінансово-господарської діяльності та вживати дієві заходи щодо беззбиткової роботи підприємства.
3. Комунальному підприємству «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка» забезпечити опублікування фінансового плану на сайті Світловодської міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Міський голова Андрій Маліцький