ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 30.12.2020 № 736 «Про підготовку та проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізник а на міському автобусному маршруті загального користування № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) – вул. Озерна» в м. Світловодську»

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради

Розглянувши звернення міської громадської організації інвалідів «Добрада» від 19.01.2021 № 3 щодо зміни представника в конкурсному комітеті з пасажирських перевезень від Центру «Добрада», враховуючи рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 30.12.2020 № 736 «Про підготовку та проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) – вул. Озерна» в м. Світловодську», керуючись підпунктами 10 та 12 пункту «а», підпункту 2 пункту «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 30.12.2020 № 736 «Про підготовку та проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) – вул. Озерна» в м. Світловодську», а саме:
 вивести зі складу конкурсного комітету:
- Якименка Івана Миколайовича – члена керівної ради міської громадської організації інвалідів «Добрада»,
 ввести до складу конкурсного комітету:
- Осадчук Зінаїду Василівну – члена міської громадської організації інвалідів.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови В. Кореняка.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ