ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№328 Про надання дозволу на благоустрій

Розглянувши заяву № І-833 від 07.06.23р. фізичної особи підприємця Івасюка М.Я. та керуючись п. п. 4, 7 п."а" ст. 30 і п.п.1 п."а" ч.1 ст. 31 Закону України Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати фізичній особі - підприємцю Івасюку Мирославу Ярославовичу дозвіл на виконання благоустрою прилеглої території з влаштуванням парковки для автомобілів біля нежитлового приміщення (магазин промислових товарів) по вул. Труда, 39Б в смт. Власівка м.Світловодська.
2. Зобов’язати ФОП Івасюка М.Я. до виконання робіт приступити після розроблення проектної документації на виконання благоустрою прилеглої території з влаштуванням парковки для автомобілів біля нежитлового приміщення (магазин промислових товарів) по вул. Труда, 39Б в смт. Власівка м.Світловодська.
3. Попередити замовника, що при відхиленні від проекту при будівництві він несе відповідальність згідно чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ