Міська рада
Рішення

Від “ 25 ” вересня 2018р. №_1371 “Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Січових Стрільців, м. Світловодськ, ГО «Світловодська спілка учасників антитерористичної операції» для будівництва індивідуальних гаражів”

Розглянувши клопотання  громадської організації «Світловодська спілка учасників антитерористичної операції» від 20.08.2018, копію статуту затвердженого рішенням Установчих зборів Засновників ГО «Світловодська спілка учасників антитерористичної операції» протокол №1 від 31.08.2017, графічний план території та керуючись ст.ст.12,40,118,121 Земельного Кодексу України та п.34 ст.26, ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.10,16,19,24 «Про регулювання містобудівної діяльності», -  

міська  рада  вирішила:

  1. Надати дозвіл Громадській організації «Світловодська спілка учасників антитерористичної операції» на розроблення проекту Детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 1,0 га. за адресою: вул. Січових Стрільців, м. Світловодськ, для будівництва індивідуальних гаражів.
  2. Громадській організації «Світловодська спілка учасників антитерористичної операції» надати проект Детального плану території земельної ділянки на розгляд та затвердження до Світловодської міської ради.
  3. У разі  невиконання умов  п. 2   протягом 1 року дане рішення втрачає чинність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об’єднання громад.

Міський голова                                                                   В. Козярчук