Міська рада
Рішення

№89 “Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради”

У зв’язку із формуванням території Світловодської міської територіальної громади, керуючись пунктом 5 частини першої  статті 26, пунктом 6 частини четвертої статті 42, частиною першою  статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування  окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17 листопада  2020р. №1009-ІХ, постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020р. №716-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Кіровоградської області», з метою упорядкування штатної чисельності працівників та структури виконавчих органів Світловодської міської ради,-

міська рада вирішила:

1. Затвердити структуру, штати виконавчих органів міської ради (Додаток №1, Додаток №2)

2. Затвердити загальну чисельність працівників виконавчих органів міської ради в кількості 205 штатних одиниць.

3. Рішення Світловодської міської ради від 08 вересня 2015р. № 1531 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради» із внесеними змінами та доповненнями, втрачає чинність з дня набрання чинності рішення Світловодської ради «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради».

4. Структура, штат виконавчих органів Світловодської міської ради, що передбачаються даним рішенням, вступають в дію з дня набрання чинності рішення Світловодської ради «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради», стосовно посад, які скорочуються з 24 березня 2021 року.

5. Рішення Світловодської ради «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради» набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.

6. Керівникам відповідних самостійних структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету привести у відповідність до даного рішення та вимог діючого законодавства Положення про очолювані ними структурні підрозділи та надати їх на затвердження міській раді до 24 березня 2021 року.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради у відповідності до повноважень визначених положенням.

Міський голова  А.Маліцький